Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

VI Śląski Zjazd Wojewodzki SLD -Częstochowa 2016

W VI Zjeździe Sojuszu Lewicy Demokratycznej Województwa Śląskiego wzięli udział delegaci organizacji powiatowej SLD w Częstochowie, byli to; Piotr Kurkowski, Jerzy Szkop, Sławomir Minkina, Jan Kołodziejczyk, Paweł Poliszewski , Paweł Łapeta i Robert Detka. Piotr Kurkowski i Sławomir Minkina zostali członkami Rady Wojewódzkiej SLD w Katowicach.

Paweł Łapeta został wybrany cna członka Wojewódzkiej Komisji Rewizyjnej SLD w woj. śląskim a Robert Detka został członkiem Wojewódzkiego Sądu Partyjnego SLD .

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem